Kaip išsirinkti plyteles savo namams ?

  1. Pradėkite nuo pagrindų

Visų pirmą. Prieš pradėdami plytelių medžioklę, supraskite, ko ieškote. Pagalvokite apie savo namų stilių. Žurnaluose ir internete ieškokite jums patinkančių plytelių vaizdų. Stenkitės neprieštarauti savo namų stiliui – verčiau dirbkite su juo. Vizualizuokite savo vietą; tai darydami aiškiai suprasite, kaip atrodys jūsų erdvė.

 

  1. Žinoti plytelių rūšis

Turėdami daugybę plytelių tipų ir įvairių formų, dizaino ir apdailos, norite pasirinkti geriausią variantą savo namams. Taigi, prieš rinkdamiesi pirmąją plytelę, į kurią pažvelgsite, susipažinkite su įvairių tipų plytelėmis. Tai padės priimti teisingą sprendimą renkantis sienų ir grindų plyteles savo erdvei.

Keraminės plytelės – jei ieškote patvarių, bet įperkamų plytelių, keraminės plytelės yra geras pasirinkimas. Šios plytelės siūlo daugybę galimybių papuošti jūsų namų interjerą.

Tačiau keraminės plytelės yra linkusios skilinėti ir lūžti, todėl rekomenduojame rinktis 4 arba 5 grupės plyteles, skirtas lengvo ir vidutinio apkrovimo erdvėms.

Akmens masės plytelės – elegantiškos, tvirtos ir lengvai prižiūrimos, akmens masės plytelės yra tankesnės sudėties, atsparios įbrėžimams ir karščiui ir dėmėms. Dėl tokių savybių jie puikiai tinka jūsų namams.

PATARIMAS: rinkitės didelio formato porcelianines plyteles, kad suteiktumėte savo būstui vientisą ir didesnę erdvės iliuziją.

Taip pat galite rinktis iš marmuro, travertino, kalkakmenio, smiltainio, skalūno ir granito, jei ieškote natūralaus akmens plytelių.

 

  1. Kur norite dėti plyteles?

Plytelės naudojamos įvairiems tikslams. Pavyzdžiui, kai kurios plytelės yra skirtos tik sienoms, o kitos – ant grindų ir sienų. Kai kurios plytelės idealiai tinka montuoti viduje arba lauke, o kitos gali būti naudojamos abiem.

Išsirinkti tinkamas plyteles savo namams gali būti sudėtinga, kai neaišku, kur jas dėti. Taigi, prieš rinkdamiesi grindų plyteles, aiškiai įsivaizduokite, kur norite plytelių ir kokią bendrą vaizdą norite sukurti.

Plytelės skirtos ne tik vonioms ir virtuvėms; dabar galite juos įdiegti bet kur.

Nuo svetainės, miegamojo ir vonios iki balkono, kiemo ir automobilių stovėjimo aikštelės galimybės yra begalinės.

Jūs netgi galite klijuoti plyteles ant lubų!

Nurodę, kur ir kaip norite kloti plyteles, galėsite pasirinkti tinkamas jūsų namams.

 

  1. Akmens masės plytelės valdo plytelių pasaulį / Akmens masės plytelės yra tendencijos

Kuris namo savininkas nenorėtų, kad jo grindų ir sienų plytelės atrodytų elegantiškai, bei būtų patvarios ir ilgaamžės?

Universalios, tvirtos ir drėgmei atsparios akmens masės plytelės yra patvaresnės nei keramines plyteles ir yra geriausias pasirinkimas vidaus ir lauko namams.

 

  1. Pasirinkite dizaino stilių

Norite ieškoti kaimiškos išvaizdos? Gal medžio imitacijos? Ar elegantiškos kaip marmuras? Akmens išvaizdos plytelės?

Pagalvokite, kokią estetiką norite pasiekti savo erdvėje. Norite ramios ir raminančios auros savo kambariui? Nutildytos plytelės su raštais arba be jų puikiai tinka jūsų planuojamai išvaizdai.

Vonios kambaryje galbūt norėsite ramios ir atpalaiduojančios aplinkos, todėl rinkitės spalvas, kurios puikiai dera tarpusavyje.

Raštuotų plytelių pasirinkimas gali būti puikus pasirinkimas norint gauti WOW faktorių savo svetainei ar vaikų žaidimų kambariui. Galite naudoti matines arba blizgias plyteles. Pasirinkimas yra begalinis!

Norėdami sukurti rafinuotą ir elegantišką atmosferą, galbūt norėsite pasirinkti iš šviesių atspalvių, tokių kaip smėlio, baltos, pilkos arba beveik baltos spalvos.

Jei norite įdomios ir dramatiškos temos, galite maišyti ir derinti spalvas, dizainą ir raštus; rinkitės dviejų atspalvių plyteles arba derinkite šviesius ir tamsius atspalvius, kad gautumėte nuostabų efektą!

 

  1. Padidinkite dydį!

Kitas patarimas, kurį reikia atsiminti renkantis plyteles savo namams, yra tinkamo dydžio pasirinkimas. Šiais laikais plytelių galima rasti įvairių dydžių – 300*600 mm, 600*600 mm, 600*1200 mm ir t.t.

Dėl didelių plytelių kambarys atrodo didesnis ir erdvesnis. Naudojant grindų plyteles ant sienų, erdvė atrodys darnesnė. Tačiau rekomenduojame plytelių dydį suderinti su kambario dydžiu.

Prieš pasirinkdami plytelių dydį, atidžiai apsvarstykite savo kambario proporcijas.

Mažoje patalpoje šviesios plytelės padidins erdvę. Jei turite didelį kambarį, turite daugiau galimybių, galite rinktis nuo šviesių iki tamsių plytelių.

Taip pat galite montuoti vienodo dydžio plyteles tiek ant sienos, tiek ant grindų.

Patarimas: nedėkite mažų plytelių ant grindų, o didelių – ant sienų, nes dėl to jūsų kambarys gali atrodyti neproporcingas.

 

  1. Siūlių užpildas

Nepamirškite, kaip svarbu pasirinkti tinkamą siūlių užpildo( Fugos) spalvą. Kontrastingas siūlių užpildas pabrėš linijas ir dizainą, o parinkus siūlių užpildą plytelės spalvos suteiks subtilų efektą.

Komentarai

0 komentarų Pridėti komentarą

Palikite komentarą