Plytelės ar kilimas?

Jau retas žmogus, kuris savo vonios kambaryje naudoja senus ir pūkuotus kilimus, kadangi madų tendencija yra pasikeitusi. Galbūt ketinate atnaujinti savo namus ir neapsisprendžiate ką geriau naudoti: plyteles ar kilimą?

Su kilimu jūs sukuriate aplinką, kurioje nuolatos kaupiasi dulkės ir bakterijos. Naudojant kilimą vietoje plytelių, gali kilti sveikatos problemų, o ir kilimų priežiūra yra brangesnė. Nepamirškite, kad kilimai tarnauja iki 6 metų. Jeigu kilimas nebus valomas reguliariai, tuomet jis sukaups didelį kiekį nešvarumų ir ilgainiui pradės sklisti nemalonus kvapas.

Kilimai taip pat lengviau pažeidžiami ir yra mažiau atsparūs nei kitos medžiagos. Jeigu turite namuose augintinių, tuomet kilimo tarnavimo laikas gali sutrumpėti dar greičiau.

Kodėl geriau rinktis plyteles?

Plytelės yra naudojamos jau nuo senų romėnų laikų ir jos neiškrenta iš mados, kadangi nuolatos sukuriami modernūs dizainai. Plyteles galite atrasti bet kokiai patalpai ir jos yra patvarios, o tinkamai sumontuotos tarnaus jums visą gyvenimą.

Nesvarbu kiek vaikščiosite po savo plyteles, jos vis tiek nebus pažeistos. Paklodami plyteles savo namuose, jūs suteiksite jiems puikią atmosferą.

Išsiliejusias medžiagas galima nesunkiai nuvalyti, o sulūžusias plyteles nesunku pataisyti. Jas galima klijuoti ant bet kokio lygaus paviršiaus, o jeigu turite medines grindis, tuomet galite tiesiog klijuoti ant jų viršaus.

Komentarai

0 komentarų Pridėti komentarą

Palikite komentarą